Klik op een foto voor meer informatie over de desbetreffende persoon.

Stefan van Engelen

Manueeltherapeut & Algemeen Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis
  • Claudicatio intermittens
  • COPD
  • Shockwave therapie

Werkt op dinsdag t/m vrijdag

stefan@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Big Nr: 29053275104

Remy Olsthoorn MSc

Manueeltherapeut & Algemeen Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Revalidatietraining

Werkt op maandag en woensdag in Lekkerkerk, dinsdag en donderdag in Krimpen ad IJssel

remy@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 59913056504

Arend-Jan Heeck

Manueeltherapeut en Algemeen Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Long-, hart-, vaatfysiotherapie
  • Geriatrie fysiotherapie/NDT
  • Shockwave therapie
  • Revalidatietraining

Werkt op dinsdag t/m vrijdag in Krimpen ad IJssel

arendjan@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 29033796404

Willy Velsink-Streefland

Oedeemtherapeut/Oncologie Geriatrie/Parkinson

Bijzondere specialisaties:

  • Oncologische revalidatietraining
  • Medisch revalidatiezwemmen
  • Fascietechnieken
  • lid van ParkisonNet

Werkt op dinsdag en vrijdag in Krimpen ad IJssel, op woensdag in Lekkerkerk

willy@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 49035134104

Ellen van Os- van de Cammen

Kinderfysiotherapeut/Sensorische Informatieverwerking

Bijzondere specialisaties:

  • Sensorische informatieverwerkingsproblemen
  • Kinderen met Downsyndroom: begeleiding en ondersteuning van de motorische ontwikkeling
  • Zindelijkheidsproblemen bij kinderen
  • Gedragsproblematiek in combinatie met motorische problemen

werkt op maandag, woensdagochtend, donderdag in Krimpen ad IJssel

ellen@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Big nr: 99053101704

Aline Vroon-van der Blom MSc

Kinderfysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Plageocephalometrie
  • Fit Oké

Werkt op dinsdag en donderdag in Lekkerkerk

aline@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 9064138704

Fleur Oskam

Oedeemfysiotherapeut en orofaciaal (kaak) fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Fascietechnieken
  • Oncologische revalidatietraining
  • Mimetherapie

Werkt op maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend in Lekkerkerk

fleur@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 59061026304

Lennart den Besten

Algemeen Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Tapen volgens Medical Taping Concept
  • Duizeligheidsklachten (BPPD, vestibulaire revalidatie)

Werkt op maandag, dinsdagmorgen/avond, donderdag en vrijdag in Lekkerkerk

lennart@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 79918760604

Mirjam Nobel-Zondervan MSc

Kinderfysiotherapeut/kinderbekkentherapeut

Bijzondere specialisaties: Kinderbekkenproblematiek, Fit Kids

Werkt op maandag in Lekkerkerk, woensdagmorgen en donderdag in Krimpen ad IJssel

mirjam@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 39910134504

Chantal van Hengel-Schilt

Algemeen Fysiotherapeut / COPD/Covid/Psychosomatiek i.o.


Werkt op maandagmiddag/avond, dinsdag, woensdag en donderdag in Krimpen ad IJssel

chantal@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 29923849504

Melske de Vette-Wulder MSc

Oedeemfysiotherapeut/Oncologie(Msc) Bekkentherapeut i.o./Algemeen Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Oncologische revalidatietraining
  • Medisch revalidatiezwemmen
  • Bekkenfysiotherapie (in opleiding)

Werkt op maandag en donderdag in Krimpen ad IJssel

melske@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 99911629004

Marleen Ipenburg-Verschoor

Kinderfysiotherapeut & Sensorische Informatieverwerkingstherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • TOP Kinderfysiotherapeut
  • Sensorische informatieverwerkingsproblemen
  • Gedragsproblematiek in combinatie met motorische problemen

Werkt op dinsdag, donderdag en vrijdag in Krimpen ad IJssel

marleen@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 79048822604

Margot van Aart-Nijhuis

Secretariaat

Secretariaat is aanwezig maandag tm vrijdag 8:00 tot 16.30 uur

secretariaat@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Nick de Vos

Algemeen Fysiotherapeut/Parkinson

Algemeen Fysiotherapeut

Parkinson en andere neurologische aandoeningen

Werkt op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag in Lekkerkerk/Krimpen ad IJssel

nick@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 49920237704

Wendy Verdu-Kooi

Oedeemtherapeut/Covid/Algemeen Fysiotherapeut

Werkt op maandagmiddag/avond, donderdag en vrijdag in Lekkerkerk

Big nr: 79917332704

Ingmar Burema

Algemeen Fysiotherapeut

Algemeen Fysiotherapeut

Werkt op maandag en woensdag in Krimpen ad IJssel