Klik op een foto voor meer informatie over de desbetreffende persoon.

Stefan van Engelen

Manueeltherapeut & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis
  • Claudicatio intermittens
  • COPD
  • Shockwave therapie

Aanwezig op dinsdag t/m vrijdag

stefan@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Big Nr: 29053275104

Remy Olsthoorn Msc

Manueeltherapeut & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Revalidatietraining
  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis

Aanwezig op maandag t/m donderdag

remy@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 59913056504

Arend-Jan Heeck

Manueeltherapeut en algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Long-, hart, vaat fysiotherapie
  • Geriatrie fysiotherapie/NDT/Parkinson
  • Shockwave therapie
  • Revalidatietraining
  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis

Aanwezig op maandag t/m vrijdag

arendjan@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 29033796404

Willy Velsink-Streefland

Oedeem en oncologie fysiotherapeut, geriatrie fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Oncologische revalidatietraining
  • Medisch revalidatiezwemmen
  • Fascietechnieken
  • lid van ParkisonNet

Aanwezig op maandag t/m vrijdag

willy@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 49035134104

Ellen van Os- van de Cammen

Kinderfysiotherapeut & Sensorische Informatieverwerkings therapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Sensorische informatieverwerkingsproblemen
  • Kinderen met Downsyndroom: begeleiding en ondersteuning van de motorische ontwikkeling
  • Zindelijkheidsproblemen bij kinderen
  • Gedragsproblematiek in combinatie met motorische problemen

aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag

ellen@fysiotherapie-lek-yssel.nl
Big nr: 99053101704

Aline Vroom- van der Blom

Master kinderfysiotherapeut i.o & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Plageocaphalometrie
  • Fit Oké

Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

aline@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 9064138704

Sophie Franken MSc

Bekkenfysiotherapeut & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Training bij urine incontinentie middels MAPLe

Aanwezig op maandag t/m donderdag

sophie@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 49914584304

Fleur Serberi-Oskam

Oedeemfysiotherapeut en orofaciaal (kaak) fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Fascietechnieken
  • Oncologische revalidatietraining
  • Mimetherapie

Aanwezig op dinsdag & vrijdag in Lekkerkerk, donderdag in het Gezondheidscentrum te Krimpen aan den IJssel

fleur@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 59061026304

Lennart den Besten

Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Tapen volgens Medical Taping Concept
  • Duizeligheidsklachten (BPPD, vestibulaire revalidatie)

Aanwezig op maandag t/m vrijdag

lennart@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 79918760604

Mirjam Nobel-Zondervan MSc

Master kinderfysiotherapeut

Bijzondere specialisaties: Fit Kids

Aanwezig op maandag, woensdag en donderdag

mirjam@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 39910134504

Chantal Schilt

Algemeen fysiotherapeut / COPD


Aanwezig op maandagmiddag/avond, dinsdag, donderdag en vrijdag

chantal@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 29923849504

Melske de Vette-Wulder Msc

Algemeen fysiotherapeut, Oedeemfysiotherapeut & master oncologie fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Oncologische revalidatietraining
  • Medisch revalidatiezwemmen

Aanwezig op dinsdag en vrijdag

melske@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 99911629004

Marleen Ipenburg-Verschoor

Kinderfysiotherapeut & Sensorische intergratie therapeut

Bijzondere specialisaties:

  • TOP kinderfysiotherapeut i.o
  • Sensorische informatieverwerkingsproblemen
  • Gedragsproblematiek in combinatie met motorische problemen

aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

marleen@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 79048822604

Margot van Aart-Nijhuis

Secretariaat

Aanwezig op maandag dinsdag en vrijdag van 8:00 tot 16.30 uur

secretariaat@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Nick de Vos

Algemeen fysiotherapeut / parkinson therapeut

Algemeen fysiotherapeut

Parkinson en andere neurologische aandoeningen.

nick@fysiotherapie-lek-yssel.nl
big nr: 49920237704

Wendy Verdi-Kooi

Fysiotherapeut oedeemtherapeut

Aanwezig ma 13:00-21:00 - do 8:00-1700

Big nr: 79917332704