Klik op een foto voor meer informatie over de desbetreffende persoon.

Stefan van Engelen

Manueeltherapeut & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis
  • Claudicatio intermittens
  • COPD
  • Shockwave therapie

Aanwezig op dinsdag t/m vrijdag

stefan@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Remy Olsthoorn Msc

Manueeltherapeut & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Revalidatietraining
  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis

Aanwezig op maandag t/m donderdag

remy@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Arend-Jan Heeck

Manueeltherapeut en algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Long-, hart, vaat fysiotherapie
  • Geriatrie fysiotherapie/NDT/Parkinson
  • Shockwave therapie
  • Revalidatietraining
  • Lid schoudernetwerk Groene Hart Ziekenhuis

Aanwezig op maandag t/m vrijdag

arendjan@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Willy Velsink-Streefland

Oedeem en oncologie fysiotherapeut, geriatrie fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Oncologische revalidatietraining
  • Medisch revalidatiezwemmen
  • Fascietechnieken
  • lid van ParkisonNet

Aanwezig op maandag t/m vrijdag

willy@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Ellen van Os- van de Cammen

Kinderfysiotherapeut & Sensorische Informatieverwerkings therapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Sensorische informatieverwerkingsproblemen
  • Kinderen met Downsyndroom: begeleiding en ondersteuning van de motorische ontwikkeling
  • Zindelijkheidsproblemen bij kinderen
  • Gedragsproblematiek in combinatie met motorische problemen

aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag

ellen@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Aline Vroom- van der Blom

Master kinderfysiotherapeut i.o & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Plageocaphalometrie
  • Fit Oké

Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

aline@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Sophie Franken MSc

Bekkenfysiotherapeut & algemeen fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Training bij urine incontinentie middels MAPLe

Aanwezig op maandag t/m donderdag

sophie@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Fleur Serberi-Oskam

Oedeemfysiotherapeut en orofaciaal (kaak) fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Fascietechnieken
  • Oncologische revalidatietraining
  • Mimetherapie

Aanwezig op dinsdag & vrijdag in Lekkerkerk, donderdag in het Gezondheidscentrum te Krimpen aan den IJssel

fleur@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Lennart den Besten

Fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Tapen volgens Medical Taping Concept
  • Duizeligheidsklachten (BPPD, vestibulaire revalidatie)

Aanwezig op maandag t/m vrijdag

lennart@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Mirjam Nobel-Zondervan MSc

Master kinderfysiotherapeut

Bijzondere specialisaties: Fit Kids

Aanwezig op maandag, woensdag en donderdag

mirjam@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Wilma van Katwijk- van Noort

Kinderfysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • voorkeurshouding bij baby's
  • aangesloten bij ToP - ontwikkelingsondersteuning bij prematuren
  • Plageocephalometrie
  • Zindelijkheidsproblemen bij kinderen
  • SPOEKIE Club

Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag

wilma@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Melske de Vette-Wulder Msc

Algemeen fysiotherapeut, Oedeemfysiotherapeut & master oncologie fysiotherapeut

Bijzondere specialisaties:

  • Oncologische revalidatietraining
  • Medisch revalidatiezwemmen

Aanwezig op dinsdag en vrijdag

melske@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Marleen Ipenburg-Verschoor

Kinderfysiotherapeut & Sensorische intergratie therapeut

Bijzondere specialisaties:

  • TOP kinderfysiotherapeut i.o
  • Sensorische informatieverwerkingsproblemen
  • Gedragsproblematiek in combinatie met motorische problemen

aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

marleen@fysiotherapie-lek-yssel.nl

Margot van Aart-Nijhuis

Secretaresse

Aanwezig op maandag dinsdag en vrijdag van 8:00 tot 16.30 uur

margot@fysiotherapie-lek-yssel.nl